WhatsApp
Yükleniyor...

Ön Bilgilendirme Formu

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Ön Bilgilendirme Formu

Ön Bilgilendirme Formu

Sayın Müşterimiz,

Girist Grup olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerle ilgili olarak aşağıda önemli bilgileri bulabilirsiniz. Bu bilgiler, hizmetlerimizi daha iyi anlamanız ve sorunsuz bir deneyim yaşamanız için önemlidir.

1. Hizmetlerimiz:

Girist Grup çatısı altında faaliyet gösteren firmalarımız aracılığıyla, yazılım, reklam hizmetleri, sosyal medya reklamları, personel ve öğrenci taşımacılığı, lojistik, toplu yemek, perakende satış olmak üzere 7 farklı iş kolunda hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgileri firmalarımızın ilgili departmanlarından alabilirsiniz.

2. Fiyatlandırma ve Ödeme Koşulları:

Hizmet ve ürünlerimizin fiyatlandırması ile ilgili detaylar için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Ödeme koşullarıyla ilgili bilgileri faturalarınızda bulabilir veya müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.

3. İptal ve İade Politikası:

Herhangi bir iptal veya iade durumuyla ilgili olarak lütfen ilgili sözleşme ve politikalarımızı inceleyiniz veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

4. Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri:

Herhangi bir soru, şikayet veya bilgi talebi için müşteri hizmetlerimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0212 548 00 03

E-posta: bilgi@sunucukirala.org

Adres: Halkalı Merkez Mh. Elmalı Sk. No: 52 Halkalı - Küçükçekmece / İstanbul

5. Gizlilik Politikası:

Girist Grup olarak müşteri bilgilerini gizli tutma konusundaki taahhüdümüzü önemsiyoruz. Gizlilik politikamızı incelemek için lütfen [Gizlilik Linki] adresini ziyaret ediniz.

Bu Ön Bilgilendirme Formu, Girist Grup'un şeffaf ve müşteri odaklı hizmet anlayışını temsil etmektedir. Herhangi bir konuda daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,

Girist Grup